AUTOGENN

Tel: +4-0259-471.690
Română

Autogara BETA CLUJ

Cluj Napoca , Romania
Str. Giordano Bruno NR.1-3, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Autogara BETA deserveste numai trasee interjudetene si internationale avand printre parteneri companii importante in transportul rutier de calatori printre care: DACOS, NORMANDIA, TRANSMIXT, ALIS GRUP, DAIONA, ALEXANDROS TUR s.a. pentru traseele interne si FLIXBUS CEE, SAIZ TOUR, COMATI PSG, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, PRESIDENT TOUR s.a. pentru traseele internationale.

Plecări
Ora Către
07:15 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
08:27 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
10:30 Inand Inand Rosiori Rosiori Diosig Salonta Salonta Diosig Sacuieni Ciumeghiu Sacuieni Ciumeghiu Avram Iancu Avram Iancu Zerind Zerind Targusor Cluj Napoca Targusor Chisineu Cris Chisineu Cris Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Valea Lui Mihai Capusu Mare Simand Capusu Mare Valea Lui Mihai Simand Zimandu Nou Dumbrava Curtuiuseni Dumbrava Curtuiuseni Dumbrava Dumbrava Zimandu Nou Piscolt Izvoru Crisului Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Izvoru Crisului Huedin Carei Huedin Huedin Huedin Carei Moftinu Mic Moftinu Mic Arad Arad Satu Mare Satu Mare Ciucea Ciucea Sagu Ciucea Sagu Ciucea Bucea Vinga Botiz Bucea Bucea Bucea Botiz Vinga Borod Livada Ortisoara Borod Ortisoara Livada Borod Borod Seini Alesd Seini Alesd Timisoara Alesd Timisoara Alesd Oradea Oradea Baia Mare Oradea Oradea Baia Mare
11:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
14:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
15:23 Zimbor Zalau
17:27 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
17:30 Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Ciucea Ciucea Bucea Bucea Borod Borod Alesd Alesd Oradea Oradea
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
19:16 Zimbor Zalau
20:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Sosiri
De la Ora
Zalau Zimbor 08:27
Targu Mures Ludus Turda Iernut Campia Turzii Cluj Napoca 10:30
Iernut Campia Turzii Targu Mures Ludus Turda 11:00
Valea Draganului Bucea Oradea Ciucea Dumbrava Capusu Mare Borod Alesd Huedin Izvoru Crisului 11:30
Ludus Turda Iernut Campia Turzii Targu Mures 12:50
Targu Mures Ludus Turda Iernut Campia Turzii 15:23
Zalau Zimbor 17:27
Turda Iernut Campia Turzii Cluj Napoca Targu Mures Ludus 17:30
Alesd Huedin Izvoru Crisului Valea Draganului Bucea Oradea Ciucea Dumbrava Capusu Mare Borod 18:30
Iernut Campia Turzii Targu Mures Ludus Turda 19:16
Targu Mures Ludus Turda Iernut Campia Turzii 21:20