AUTOGENN

Tel: +4-0259-471.690
Română

Centru (Langa Bar)

Plecări
Ora Către
08:30 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou Arad Târgușor Șagu Vinga Săcuieni Orţişoara Diosig Roșiori Timișoara Oradea
09:20 Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
10:00 Ghiroda Inand Remetea Mare Recaș Salonta Suștra Ciumeghiu Avram Iancu Topolovățu Mare Zerind Iosifalău Chișineu Criș Vladimirescu Belinț Șimand Coșteiu Păuliș Radna Zimandu Nou Lugoj Lipova Traian Vuia Șoimoș Făget Conop Margina Arad Coșava Bârzava Șagu Căpruța Vinga Nicolae Bălcescu Ohaba Lăpugiu de Jos Vărădia de Mureș Orţişoara Săvârșin Târgușor Timișoara Săcuieni Ilteu Dobra Diosig Lăpușnic Roșiori Zam Burjuc Oradea Săcămaș Leșnic Gothatea Ilia Vețel Deva Șoimuș Căinelu de Jos Fornădia Săliștioara Vălișoara Luncoiu de Sus Brad
11:00 Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
12:30 Inand Aleșd Borod Salonta Ciumeghiu Bucea Ciucea Avram Iancu Zerind Valea Drăganului Huedin Chișineu Criș Izvoru Crișului Șimand Zimandu Nou Dumbrava Căpușu Mare Cluj Napoca Arad Turda Câmpia Turzii Târgușor Șagu Vinga Săcuieni Luduș Diosig Orţişoara Iernut Târgu-Mureș Timișoara Roșiori Oradea
13:00 Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
15:30 Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Orașu Nou Negrești-Oaș Certeze Piatra Remeți Săpânța Câmpulung la Tisa Sărăsău Sighetu Marmației
16:30 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou Arad Șagu Târgușor Săcuieni Vinga Orţişoara Diosig Roșiori Timișoara Oradea
17:00 Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
18:30 Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori Oradea
Sosiri
De la Ora
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni 08:30
Oradea Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor 09:20
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Sighetu Marmației Sărăsău Câmpulung la Tisa Săpânța Remeți Piatra Certeze Negrești-Oaș Orașu Nou Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni 10:00
Oradea Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor 11:00
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni 12:30
Oradea Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor 13:00
Deva Brad Țebea Baia de Criș Târnava de Criș Ocișor Țărmure Hălmagiu Vîrfurile Lazuri Grosi Cristior De Jos Cărpinet Vașcău Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Păcălești Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Drăgești Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 15:30
Oradea Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni 16:30
Oradea Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor 17:00
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni 18:30