AUTOGENN

Tel: +4-0259-471.690
Română

Autogara BETA CLUJ

Cluj Napoca , Romania
Str. Giordano Bruno NR.1-3, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
Fax: +4-0364-730.194
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Autogara BETA deserveste numai trasee interjudetene si internationale avand printre parteneri companii importante in transportul rutier de calatori printre care: DACOS, NORMANDIA, TRANSMIXT, ALIS GRUP, DAIONA, ALEXANDROS TUR s.a. pentru traseele interne si FLIXBUS CEE, SAIZ TOUR, COMATI PSG, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, PRESIDENT TOUR s.a. pentru traseele internationale.

Plecări
Ora Către
07:15 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
08:27 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
10:30 Inand Rosiori Inand Rosiori Diosig Salonta Diosig Salonta Sacuieni Ciumeghiu Sacuieni Ciumeghiu Avram Iancu Avram Iancu Zerind Zerind Chisineu Cris Cluj Napoca Targusor Cluj Napoca Chisineu Cris Targusor Capusu Mare Valea Lui Mihai Simand Capusu Mare Valea Lui Mihai Simand Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Dumbrava Zimandu Nou Dumbrava Curtuiuseni Dumbrava Zimandu Nou Curtuiuseni Piscolt Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Izvoru Crisului Izvoru Crisului Carei Huedin Huedin Huedin Carei Huedin Moftinu Mic Moftinu Mic Arad Satu Mare Arad Satu Mare Ciucea Ciucea Sagu Ciucea Ciucea Sagu Botiz Bucea Vinga Bucea Botiz Bucea Vinga Bucea Ortisoara Borod Livada Borod Borod Ortisoara Borod Livada Seini Alesd Alesd Timisoara Alesd Seini Alesd Timisoara Oradea Baia Mare Oradea Oradea Oradea Baia Mare
11:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
14:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
15:23 Zimbor Zalau
17:27 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
17:30 Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Ciucea Ciucea Bucea Bucea Borod Borod Alesd Alesd Oradea Oradea
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
19:16 Zimbor Zalau
20:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Sosiri
De la Ora
Zimbor Zalau 08:27
Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca 10:30
Ludus Turda Iernut Campia Turzii Targu Mures 11:00
Huedin Dumbrava Izvoru Crisului Capusu Mare Valea Draganului Borod Bucea Oradea Alesd Ciucea 11:30
Campia Turzii Targu Mures Ludus Turda Iernut 12:50
Turda Iernut Campia Turzii Targu Mures Ludus 15:23
Zalau Zimbor 17:27
Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca 17:30
Oradea Alesd Ciucea Huedin Dumbrava Izvoru Crisului Capusu Mare Valea Draganului Borod Bucea 18:30
Campia Turzii Targu Mures Ludus Turda Iernut 19:16
Turda Iernut Campia Turzii Targu Mures Ludus 21:20